Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svinov

rozhodčí: Jan Stebel

třída dorostu - PSI
přihlášen 1; posouzen 1;

VT VN 1 Billy Gard Bohemia ( Apolo Gard Bohemia x Lorna Hartis Bohemia )

třída dorostu - FENY
přihlášeno 10; posouzeno 8;

VT VN 1 Nina Schreidon ( Excel Schreidon x Rela v. Frankengold )
VN 2 Fryga z Folinku ( Ero Saurus Slovakia x Yessi z Folinku )
VN 3 Gina z Folinku ( Scott a. Agrigento x Vanta z Folinku )
VN 4 Anja z Agíru Bohemia (Basko v. Deininghauser Park x Kessy z Agíru Bohemia )
VN 5 Biggi Gard Bohemia ( Apolo Gard Bohemia x Lorna Hartis Bohemia )
VN 6 Ultra Slezin Lovan ( Yukon v. Klostermoor x Donna v. Haus Ganger )
VN 7 Uta Corov ( Catar v. Fichtenschlag x Greta Corov )
VN 8 Bona Koz - Mar ( Dex Zlatoliční x Quera Koz - Mar )

třída mladých - PSI
přihlášeno 4; posouzeno 3;

VT VD 1 Xantos z Agíru Bohemia ( Pkros d´ Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia )
VD 2 Aron Gard Bohemia ( Apolo Gard Bohemia x India Vitaxis )
VD 3 Falko na Koňských pastvinách ( Ticco z Folinku x Daisy na Koňských pastvinách )

třída mladých - FENY
přihlášeno 5; posouzeno 5;

VT VD 1 Fanta Bohemia Svratka ( Nevil v. Contra x Linda Rumina Moravia )
VD 2 Xaly z Agíru Bohemia ( Pakros d´ Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia )
VD 3 Tera Advil ( Ero Saurus Slovakia x Lerna Advil )
VD 4 Tosca Advil ( Ero Saurus Slovakia x Lerna Advil )
VD 5 Rendy od Hradu Drahotuch ( Zarno v. Farbenspiel x Selma v. d. Noroswand )

třída dospívajících - PSI
přihlášeno 7; posouzeno 6;

VT VD 1 Kanto Vitaxis ( Pakros d´ Ulmenta lx Warinka Vitaxis )
VD 2 Keyss Vitaxis ( Pakros d´ Ulmental x Warinka Vitaxis )
VD 3 Uno Gard Bohemia ( Quero Hartis x Andi Schreidon )
VD 4 Dias a. Wattenscheid ( Zamp v. Thermodos x Palie a. Wattenscheid )
VD 5 Noris z Henmonu ( Cerro Hartis Bohemia x Manon z Henmonu )
VD 6 Argo Mania Bohemia ( Hasko v. Fern - Tal x Bára z Oplovny )

třída dospívajících - FENY
přihlášeno 11; posouzeno 10;

VT VD 1 Roxi Maserau ( Ero Saurus Slovakia x Foxi Maserau )
VD 2 Karma Viraxis ( Pakros d´ Ulmental x Warinka Vitaxis )
VD 3 Naomi z Henmonu ( Cerro Hartis Bohemia x Manon z Henmonu )
VD 4 Gwen od Basiora ( Erasmus v. Noort x Honey Avax Hof )
VD 5 Keysi Vitaxis ( Pakros d´ Ulmental x Warinka Vitaxis )
VD 6 Daisy Girmido ( Akim Černá vlnka x Elis od Natálky )
VD 7 Aniffe Moravia Campanella ( Gringo v. d. Mohnwiese x Jera Jipo - Me )
D 1 Chira od Řeky Labe ( Dax ze Zdenkova dvora x Cinda z Pohraniční stráže )
D 2 Bria z Kočičího dvora ( Xant z Jirkova dvora x Eimi Ro - Ša )
D 3 Megie Černý Obelisk ( Ipor Kiddo x Erika Černý Obelisk )

třída dospělých - PSI
přihlášeno 15; posouzeno 15;

Oblast. vítěz V 1 Excel Schreidon ( Dux della Valcuvia x Utty Framato Rolau )
V 2 Apolo Gard Bohemia ( Quero Hartis x Andi Schreidon )
V 3 Kaiser av Thorarinn ( Wallace a. Agrigento x Orschi av Thorarinn )
V 4 Nilo z Kyjovského údolí ( Arak v. Frankengold x Yolly v. Dänischen Hof )
V 5 York z Folinku ( Quero Hartis x Dolly z Podradbuzí )
V 6 Luk Anrebri ( Arak v. Frankengold x Julie Anrebri )
V 7 Orno Rumina Moravia ( Walace a. Agrigento x Kora Hartis Bohemia )
V 8 Padaroko Dany Květ ( Mark v. Schwalmbergtal x Nisa Dany Květ )
V 9 Baquero a. Wattenscheid ( Esko v. Dänischen Hof x Piera a. Wattenschied )
V 10 Glen z Lipé Moravia ( Sarko di Casa Mary x Aimy z Lipé Moravia )
V 11 Ismir Irluka ( Daymon z Lintichu x Sally Irluka )
D 1 Ozy z Danaru ( Igor z Eharu x Jaga z Danaru )
D 2 Egar Balgaro ( Enzo z Jenive x Areta Balgaro )
D 3 Cheif z Eharu ( Conan Dívčí plamen x Darja z Chiřina rodu )
D 4 Dagles Nebeský jezdec ( Janosch v. d. Germanenquelle x Cerra Nebeský jezdec )

třída dospělých - FENY
přihlášeno 16; posouzeno 16;

Oblast. vítěz V 1 Chany Gard Bohemia ( Baru v. Haus Ÿu x Andi Schreidon )
V 2 Frea Schreidon ( Arak v. Frankengold x Utty Framato Rolau )
V 3 Csilla Sarandon ( Dux de Cuatro Flores x Kessy z Agíru Bohemia )
V 4 Rufi Advil ( Igo z Lintichu x Hajke Advil )
V 5 Karla Saurus Slovakia ( Bax v. d. Luisenstrasse x Bonie Saurus Slovakia )
V 6 Gulia Gard Bohemia ( Apol Hartis Bohemia x Andi Schreidon )
V 7 Rachel Avax Hof ( Hill v. Germanshof x Bacara Avax Hof )
V 8 Anyka z Folinku ( Sarko di Casa Mary x Vanta z Folinku )
V 9 Diana z Holubího dvora ( Xandi Anrebri x Bety z Holubího dvora )
V 10 Armína Suché Lazce ( Excel Schreidon x Cessi z Hrabství Danpi )
VD 1 Aura Kamaland ( Quero Hartis x Vara Irluka )
VD 2 Claudia JM - Animals ( Tito v. d. Duvetorre x Daisy z Ataova dvora )
VD 3 Hera z Blatenského zámku ( York Anrebri x Ora z Blatenského zámku )
VD 4 Frona z Oderských vrchů ( Tom z POhraniční stráže x Urxa z Krystýnova dvora )
D 1 Alma z Kuřiman ( Ero zo Štiavnických hor x Billa od Malsičky )
D 2 Uxe Anrebri ( York Anrebri x Bára z Oplovny )