Chovatelské stanice NO
Najdete zde odkazy na webové stránky chovatelských stanic německých ovčáků!! ( pro lepší přehlednost jsou seřazeny abecedně!! Pokud by jste sem chtěli přidat svou chovatelskou stanici ozvěte se!!)
A
Abides
AJ-PE Bohemia
Akela Bohemia
Akziz
Almett
Angel Najevo
Anrebri
Apaluka
Aranal
Aritar Bastet
Atok
Aykmar
B
Bady - Ron
Balesten
Benax
Black Chabet
Black Tear
Boharina
Bohemia Jites
Bohemia Rom - Pan
Bohemia Sta - Še
Bohemia Svratka
Bri - Jack
C
Cartágo
CEGA Ram
Clark
Connan Bohemia
D
Daxis
Denbrix
Derik
Drapa
Duffmar
Dukor
E
EMiTom
Erpemos
F
Falcon Meadow
Faustus Moravia
Frýšavský dvorec
G
Gája - Nova
Gard Bohemia
Gitaron
Görl's Farm
H
Hamiko
Hartis Bohemia
I
Ibis Bohemia
Ignis Bohemia
Iluze
J
Jamako
Jetix Jihlava
Jinopo
JIT - MIR
Jivě - Toka
K
Kámo
Kedorb
Kelmar Bohemia
Kency Bohemia
Kondi Nova
Kwanah
L
Laperys
Leopard Rex
Leryka
M
Majorův háj
Manepo Ideál
MaRiWe
Milvel
Mirtan Bohemia
Moravia Artex
Moravia Campanella
Moravia Hasso
Moravia KAR - MI
Morion radosti
Mo - Vake
N
Naspo
Natro Bohemia
Niox
Nisa - Bonn
O
od Hradu Drahotuch
od Malsičky
od Mirečka
od Natálky
Ornis Bohemia
P
Panatax
Plesto
Polodr
R
Radeko Bohemia
Ravel Bohemia
Rebel Bohemia
Redox
Rivie
RO - KOP Bohemia
S
Sherak
Schreidon
Skočická samota
Sorizo
Sowilo
Starý skaut
Stříbrné doly
Suché Lazce
Sunami
T
Taghiara Bohemia
Traho
V
Vepeden
Vitaxis
W
WAJI
Whiteline Czech
Wolfeland
Z
z Acomy
z Agíru
z Arnultovic
z Atalu Praha
z Basileje
z Čeradické divočiny
z Danaru
z Ditčina dvora
z Duhového lesa
z Elisu
z Garfieldu
z Gargamellu
z Gilanu
z Granátové zahrady
z Hanýžkovic
z Herodesova domu
z Holýkova
z Javorové zahrady
z Jedlového lesa
z Jenive
z Jiř - Moch
z Kadaňského podhradí
z Kmene Čeroký
z konce Aše
z kraje Husitů
z kraje Karla IV.
z Krápníkového údolí
z Kuřimského háje
z Labského přívozu
z Lijavy
z Linhartova chovu
z Lipé Moravia
z Lomeckého polesí
z Lounského chovu
z Malčického údolí
z Milberku
z Mirkova chovu
z Mounprache
z Neiberku
z Nové pošty
z Opavského dvora
z Pampy
z Perštátského mlýna
z Petrova
z Petřiny zahrady
z Písničky
z Pohranic
z Targenu
z Templářské tvrze
z Trucu
z Třešňáku
z Úsvitu věků
z Vodňanské doliny
z Vranovských lip
ze Slamáku
ze Svobodného Dvora
ze Stříbrného kamene
ze Zlat'áku
A
Abides
AJ-PE Bohemia
Akela Bohemia
Akziz
Almett
Angel Najevo
Anrebri
Apaluka
Aranal
Aritar Bastet
Atok
Aykmar
B
Bady - Ron
Balesten
Benax
Black Chabet
Black Tear
Boharina
Bohemia Jites
Bohemia Rom - Pan
Bohemia Sta - Še
Bohemia Svratka
Bri - Jack
C
Cartágo
CEGA Ram
Clark
Connan Bohemia
D
Daxis
Denbrix
Derik
Drapa
Duffmar
Dukor
E
EMiTom
Erpemos
F
Falcon Meadow
Faustus Moravia
Frýšavský dvorec
G
Gája - Nova
Gard Bohemia
Gitaron
Görl's Farm
H
Hamiko
Hartis Bohemia
I
Ibis Bohemia
Ignis Bohemia
Iluze
J
Jamako
Jetix Jihlava
Jinopo
JIT - MIR
Jivě - Toka
K
Kámo
Kedorb
Kelmar Bohemia
Kency Bohemia
Kondi Nova
Kwanah
L
Laperys
Leopard Rex
Leryka
M
Majorův háj
Manepo Ideál
MaRiWe
Milvel
Mirtan Bohemia
Moravia Artex
Moravia Campanella
Moravia Hasso
Moravia KAR - MI
Morion radosti
Mo - Vake
N
Naspo
Natro Bohemia
Niox
Nisa - Bonn
O
od Hradu Drahotuch
od Malsičky
od Mirečka
od Natálky
Ornis Bohemia
P
Panatax
Plesto
Polodr
R
Radeko Bohemia
Ravel Bohemia
Rebel Bohemia
Redox
Rivie
RO - KOP Bohemia
S
Sherak
Schreidon
Skočická samota
Sowilo
Starý skaut
Stříbrné doly
Suché Lazce
Sunami
T
Taghiara Bohemia
Traho
V
Vepeden
Vitaxis
W
WAJI
Whiteline Czech
Wolfeland
Z
z Acomy
z Agíru
z Arnultovic
z Atalu Praha
z Basileje
z Čeradické divočiny
z Danaru
z Ditčina dvora
z Duhového lesa
z Elisu
z Garfieldu
z Gargamellu
z Gilanu
z Granátové zahrady
z Hanýžkovic
z Herodesova domu
z Holýkova
z Javorové zahrady
z Jedlového lesa
z Jenive
z Jiř - Moch
z Kadaňského podhradí
z Kmene Čeroký
z konce Aše
z kraje Husitů
z kraje Karla IV.
z Krápníkového údolí
z Kuřimského háje
z Labského přívozu
z Lijavy
z Linhartova chovu
z Lipé Moravia
z Lomeckého polesí
z Lounského chovu
z Malčického údolí
z Milberku
z Mirkova chovu
z Mounprache
z Neiberku
z Nové pošty
z Opavského dvora
z Pampy
z Perštátského mlýna
z Petrova
z Petřiny zahrady
z Písničky
z Pohranic
z Targenu
z Templářské tvrze
z Trucu
z Třešňáku
z Úsvitu věků
z Vodňanské doliny
z Vranovských lip
ze Slamáku
ze Svobodného Dvora
ze Stříbrného kamene
ze Zlat'áku